Najlepsze aplikacje z książkami do czytania
Aplikacje

Najlepsze aplikacje z książkami do czytania

Wraz z rozwojem technologii rozwinęły się także aplikacje, dzięki którym można czytać książki czy tez słuchać ich w postaci audiobooków. Są one powszechnie dostępne i te najpopularniejsze, można instalować na każdym smartfonie, bez względu na to czy to android czy apple.

Dobra aplikacja z książkami do czytania:

Książki Google Play

W tej aplikacji od Google znajdziemy trochę darmowych książek, jednak w przeważającej większości umożliwia ona zakup ebooków czy audiobooków bez konieczność przechodzenia na strony księgarń czy innych aplikacji zakupowych.

Empik Go

Popularna sieć księgarń, która w ofercie ma już w sumie wszystko, dysponuje własną aplikacją z ebookami oraz audiobookami. W miesięcznym abonamencie dostępnych jest tysiące książek w formie elektronicznej do czytani i odsłuchania, a wraz z kolejnymi nowościami na rynku dochodzą do tej puli kolejne. Koszt abonamentu różni się w zależności od tego, co konkretnie jest potrzebne czy jakie mamy oczekiwania względem aplikacji.

 Najlepsze aplikacje z książkami do czytania

Legimi

Bardzo popularną aplikacją z książkami jest legimi, głownie za sprawą współpracy z bibliotekami i rozdawanych tam kodów. W ramach abonamentu, tak samo jak w przypadku wyżej wspomnianej apki, są tysiące ebooku i audiobooków, a oferta stale rośnie. W ramach abonamentu jest także darmowa dostawa papierowych książek, ponieważ w ostatnim czasie legimi sprzedaje także papierowe egzemplarze.

Book Beat

Aplikacja Book Beat jest nastawiona przede wszystkim na słuchanie audiobooków, ale w swojej ofercie ma również ebooki książek w wersji audi. Jest to idealny wybór dla tych, którzy wolą słuchać niż czytać lub po prostu mają więcej możliwości słuchania książek niż czytania.

To, na która aplikację do czytania książek się zdecydujesz, zależy tylko od tego czego ci potrzeba i jakim urządzeniem dysponujesz. Niektóre abonamenty pozwalają na instalację na kilku urządzeniach, inne tylko na jednym. Warto więc dokładnie zapoznać się z oferta każdej platformy i wybrać taką, która będzie najlepsza w twoim przypadku.